CALITTE OYUNCU KOLTUKLARI RESMİ SATIŞ SİTESİ

Haberler

Chatluck LoL Kafe

BAKIRKÖY’ÜN LOL KAFESİ CHATLUCK

Küçüklüğümüzün ve şuan da bile biz gamer arkadaşların vazgeçilmez mekanlarından olan internet kafeler LoL sistemi ile entegre olup bizler için ekstra güzellikler sağlıyor. Bakırköy’ün en iyi LoL kafelerinden biri olan Chatluck Elmas LoL Kafedir. Bu güzellikleri sıralamadan önce LoL Kafenin ne olduğundan bahsedelim.

 

LoL Kafe Nedir?

Türkiye’de çoğu internet kafede bulunun bir sistemdir. Bu kafelerde League of Legends Turnuvuları yapılır ve oyuncular için ekstra olarak takviyeler sağlar bu takviyeler LoL Kafeleri çok daha cazip yapmaktadır. LoL Kafeler kedndi içinde 4 kademeye ayrılır bu kademeler sırasıyla şöyledir;

  • GÜMÜŞ
  • ALTIN
  • PLATİN
  • ELMAS

 

Gümüş Kafe

Gümüş LoL Cafe’lerde her hafta 10 ekstra şampiyon haftalık rotasyonda kullanıma açık. Ek olarak %10 IP ve %10 XP takviyesi de Altın LoL Cafe’lerde seni bekliyor. – League of Legends Sitesinden alıntıdır.

 

Altın Kafe

Altın LoL Cafe’lerde her hafta 20 ekstra şampiyon haftalık rotasyonda kullanıma açık. Ek olarak %15 IP ve %10 XP takviyesi de Altın LoL Cafe’lerde seni bekliyor. – League of Legends Sitesinden alıntıdır.

 

Platin Kafe

Platin LoL Cafe’lerde 20 kostüm rotasyonlu olarak seni bekliyor. Ayrıca Platin Lol Cafe’lerde bütün şampiyonlar açık, %20 IP ve %10 XP takviyesi bulunuyor. – League of Legends Sitesinden alıntıdır.

 

Elmas Kafe

Elmas LoL Cafe’lerde 50 kostüm sabit, 20 kostüm ise rotasyonlu olarak seni bekliyor. Ayrıca Elmas Lol Cafe’lerde bütün şampiyonlar açık, %25 IP ve %10 XP takviyesi bulunuyor. – League of Legends Sitesinden alıntıdır.

 

CHATLUCK LOL KAFE EKİPMANLARI

Son sistem mouse, klavye monitör, kulaklık vb ekipmanları bulunan  Chatluck LoL Kafe içerisinde Harley S Serisi Oyuncu Koltukları kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar ile League Of Legends oynunun tadını enlerde yaşayın!! Chatluck LoL Kafesine ulaşım için aşağıdaki adresi inceleyebilirsiniz.

 

 

Calitte Oyuncu Koltukları | Chatluck LoL Kafe
Calitte Oyuncu Koltukları | Chatluck LoL Kafe
Calitte Oyuncu Koltukları | Chatluck LoL Kafe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Güncel Haberler

Calitte | PUBG - Oyuncu Koltuğu Ödüllü
Ödüllü Turnuva PUBG

KUZUNUN KURDA YEM OLDUĞU OYUN: PUBG Ödül iyi hoşta bu PUBG nasıl bir oyun diye

Harley oyun koltuğu özellikleri.
Harley Oyuncu Koltuğu

Harley Oyuncu Koltuğu Hakkında Bilgi Arkadaşlar merhabalar bu yazımızda Harley Oyuncu Koltuğunu inceleyeceğiz. Öncelik olarak