CALITTE OYUNCU KOLTUKLARI RESMİ SATIŞ SİTESİ

Haberler

Harley Oyuncu Koltukları Serisi nedir?

Harley Oyuncu Koltuğu

Harley Oyuncu Koltuğu Hakkında Bilgi

Arkadaşlar merhabalar bu yazımızda Harley Oyuncu Koltuğunu inceleyeceğiz. Öncelik olarak bilmemiz gereken bir husus var o da Oyuncu Koltuğunun ne olduğudur. Harley Oyuncu Koltuğu Media Markt GAMEZONE alanlarının resmi oyuncu koltuğudur. Türkiye’deki bütün Media Markt mağazalarında Harley oyuncu koltuğunu görebilir ve inceleyebilirsiniz. Detayları öğrenmek için lütfen TIKLAYIN!

Oyuncu Koltuğu Nedir?

Oyun Koltuğu ya da Oyuncu Koltuğu olarak bilinen bu ekipman normal koltuklara oranla çok daha ergonomiktir. Uzun saatler boyunca bilgisayar oyunları oynayan gamer arkadaşlar için özel olarak tasarlanan bu oyuncu koltuğunun asıl en büyük özelliği ise SIRT ile OTURUM bölgesinin bir birinden bağımsız şekilde bağlı olmasıdır. Bunun avantajı ise, geriye yaslandığınız an koltuk beşik gibi komple arkaya gitmez. Oturum yeri sabit kalır ve sırt ileri-geri hareketini sergiler. Şimdi bu ekipmanı anladıysak diğer başlıklara geçelim.

Harley Oyuncu Koltuğu!

Harley oyuncu koltuğu sadece CALITTE’nin değil hepimizin başarısıdır! Türkiye’de bu sektörü oluşturan, yapılandıran ve YERLİ OYUNCU KOLTUĞUNU tasarlayıp üreten ilk firma CALITTE’dir. Harley ise üretilmiş ilk Oyuncu Koltuğudur. Uzun uğraşlar sonucunda tüm pürüzleri ortadan kaldırıp bir çok teste sokulan Harley Oyuncu Koltuğu satışa uygun hale getirilmiştir. Bu süreçte birden çok tasarımcı ve gamer arkadaşlar görev aldılar.

Avantajları Nelerdir?

Yerli üretim olan Harley Oyuncu Koltukları destek ve termin süresi oldukça kısadır. Herhangi bir durumda en hızlı destek sağlanacaktır. Üretimin Türkiye içinde olması ve destek hattımızın her zaman aktif olması tüketiciye rahatlık ve güven sağlıyor. Destek hattı bilgileri için lütfen TIKLAYIN.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Oyuncu Koltuğu dediğimiz ekipmanın asıl amacı uzun saatler bilgisayar başında kalan gamer arkadaşların bel, boyun ve sırt ağrıları gibi sorunları yaşamalarını engellemektir. (Ama biz günde 8 saatten fazlasını gözleriniz için tavsiye etmiyoruz!) Yani uzun saatler boyunca oyun oynayan, kod yazan, tasarım ile uğraşan vb işlerde bilgisayar başında oturan 7’den 70’e herkes kullanabilir. Bakmayın siz oyuncu koltuğu etiketini taşıdığına hep oyun oynamak zorunda değilsiniz. :)

Harley Serisi Oyuncu Koltuklarını İncelemek İçin TIKLAYIN!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Güncel Haberler

Chatluck LoL Kafe

BAKIRKÖY’ÜN LOL KAFESİ CHATLUCK Küçüklüğümüzün ve şuan da bile biz gamer arkadaşların vazgeçilmez mekanlarından olan

Calitte | Media Markt Oyun Koltuğu Serisi
Media Markt GAMEZONE

YENİ OYUN ALANLARI | MEDİA MARKT GAMEZONE Türkiye’nin en iyi teknoloji marketlerinden Media Markt mağazalarında

Calitte | PUBG - Oyuncu Koltuğu Ödüllü
Ödüllü Turnuva PUBG

KUZUNUN KURDA YEM OLDUĞU OYUN: PUBG Ödül iyi hoşta bu PUBG nasıl bir oyun diye